Pamjet pas aksionit per prishjen e banesave tek 5 maji

Pamjet pas aksionit per prishjen e banesave tek 5 maji

47
SHPËRNDAJE

Ditën e sotme në zonën e “5 majit” janë shembur disa banesa që do të preken nga procesi i rindërtimit.

Mes tensioneve, përplasjeve mes banorëve dhe forcave të IMT dhe policisë të gjitha këto ndërtesa u kthyen në disa rrënoja. Banorët panë me sytë e  tyre se si puna dhe mundi i tyre u shua në vetëm pak minuta.

Më poshtë disa nga fotot se çfarë ka mbetur pas….

S'KA KOMENTE