Pa leje drejtimi dhe godet nje mjet te parkuar,arrestohet 18 vjecari ne...

Pa leje drejtimi dhe godet nje mjet te parkuar,arrestohet 18 vjecari ne Fier

3025
SHPËRNDAJE

•Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor në DVP Fier arrestuan në flagrancë shtetasit:M. M., 18 vjeç, banues në Fier, pasi duke drejtuar automjetin tip “Benz” pa leje drejtimi, ka goditur një automjet të parkuar dhe është larguar nga vendngjarja.
A. B., 49 vjeç, banues në Ballsh, pasi është kapur duke drejtuar motomjetin pa leje drejtimi.

S'KA KOMENTE