Nxirret një trup i pajetë nga shtëpia e djegur në Berat, dyshohet...

Nxirret një trup i pajetë nga shtëpia e djegur në Berat, dyshohet edhe për dy të tjerë

197
SHPËRNDAJE

Një trup i pajetë është nxjerrë nga ajo çka ka mbetur nga djegia e një banese në Berat. Personi është akoma i paidentifikuar, por burimet shpjegojnë se banorë në këtë banesë janë Jani Vangjeli 61 vjeç dhe djali i tij Mateo Vangjeli 36 vjeç. Ndërkohë mësohet se me ta ka qenë edhe një shok i djalit. Asgjë nuk është e konfirmuar deri tani, vetëm një trup i djegur është gjetur.

Ndërkohë familjarët e kanë konfirmuar për mediat vdekjen e tre personave, por policia nuk ka dalë ende në një njoftim zyrtar.

S'KA KOMENTE