Nxirret nga banesa e shkrumbuar një tjetër trup i pajetë ne Berat

Nxirret nga banesa e shkrumbuar një tjetër trup i pajetë ne Berat

302
SHPËRNDAJE

Pas disa orësh kërkime, policia dhe zjarrfikësit kanë arritur të nxjerrin një tjetër trup të pajetë nga banesa e djegur në Berat.

dyshohet që trupi i pajetë mund t’i përkasë babait të 61-vjeçarit Jani Vangjeli, që u nxor më herët i pajetë nga banesa.

61-vjeçari ishte i paralizuar, ndërsa djali i tij, Mateo Vangjeli, 36 vjeç, ishte përdorues alkooli. Banesa e tyre u përfshi nga flakët gjatë natës së kaluar, duke djegur brenda babë e bir.

S'KA KOMENTE