Nusja nga Librazhdi ndan bisedën me të dashurin pasi u kapën mat:...

Nusja nga Librazhdi ndan bisedën me të dashurin pasi u kapën mat: Më tha; denoncoi!

2279
SHPËRNDAJE

Nusja e re nga Librazhdi që u kap mat me të dashurin e saj në dhomën e gjumit, ndërsa u filmua nga njerëzit e burrit, ka treguar të tjera detaje. 

Në një rrëfim për emisionin “Me zemër të hapur” në ‘News24’ të moderatores Evis Ahmeti, vajza tha se vëllai e kishte kërcënuar se do ta vriste, ndërsa tregoi se kishte folur dhe me të dashurin. Ajo tha se i dashuri i ri i kishte thënë të resë që ta denonconte familjen e burrit të saj, që i dhunuan të dy.

Me djalin e videos ke folur më?
Kam folur dhe më tha; duhet ta denoncosh. I ke parë videot vetë. Nuk e di nëse ai ka bërë denoncim. Tha; bëj ti denoncim. 

Nga Librazhdi është?
Po! 

Sa larg jetojnë prindërit e t’u me familjen e bashkëshortit?
Një orë me makinë.

Ke mundur të dalësh jashtë banese aty? Të kanë identifikuar? 
Disa më kanë thënë; je ti. Disa jo. Vëllain e kam në Greqi dhe më tha; kur të vijë aty do të vras.

S'KA KOMENTE