Nuk i ndalon postbllokut të policisë, aksidentohet gjatë ndjekjes drejtuesi i mjetit

Nuk i ndalon postbllokut të policisë, aksidentohet gjatë ndjekjes drejtuesi i mjetit

442
SHPËRNDAJE

Policia e Vlorës është vënë në ndjekje të një automjeti, i cili nuk iu bind urdhërit të patrullës për të ndaluar.

Gjatë ndjekjes nga policia, mësohet se shoferi i mjetit ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një makinë tjetër.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy persona njëri prej të cilëve në gjendje të rëndë.

S'KA KOMENTE