Njoftimi i policise per vrasjen e fierakut ne Tirane

Njoftimi i policise per vrasjen e fierakut ne Tirane

658
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Liqenin e Tiranës, teksa persona tashmë të identifikuar nga policia kanë vrarë me armë zjarri shtetasin Haxhi Bacinozi 62 vjeç.

Ja njoftimi paraprak i policisë për ngjarjen

Tiranë Informacion paraprak Rreth orës 18:15, tek Liqeni Artificial, është vrarë me armë zjarri, shtetasi H. B., 62 vjeç. Policia ka identifikuar autorin dhe po punon për kapjen e tij.

S'KA KOMENTE