Njoftimi i policise per plumbat ndaj lokalit ne Fier

Njoftimi i policise per plumbat ndaj lokalit ne Fier

882
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 08:00, në lagjen “Kastriot”, pronari i një Bar-Kafeje, ka konstatuar xhamin e lokalit dhe një televizor të thyer.

Nga hetimet paraprake dyshohet se mund të jetë qëlluar me armë zjarri gjatë natës.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

S'KA KOMENTE