Nje vajze hidhet nga kati i 5-te i pallatit ne Tiranë

Nje vajze hidhet nga kati i 5-te i pallatit ne Tiranë

441
SHPËRNDAJE

Një vajzë është hedhur nga kati i pestë në zonën e “21 dhjetorit” në Tiranë. Nuk dihet ende identiteti i saj dhe as gjendja shëndetësore.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

S'KA KOMENTE