Nje trup i pa jete gjendet ne mes te rruges ne Fier

Nje trup i pa jete gjendet ne mes te rruges ne Fier

1966
SHPËRNDAJE

Trupi i pa jete i nje personi te moshes rreth 74 vjec eshte gjetur kete te diele ne lagjen 1 Maj ne Fier. Trupi eshte gjetur ne rrugen prane spitalit pediatrik ne Fier. Kalimtaret jane tmerruar dhe ne panik kane njoftuar polcine per nje person te vrare ne rruge, pasi 74 vjecari ka rene ne rruge dhe eshte gjakosur.Sipas burimeve te para te informacionit mesohet se personit i ka rene infarkt .Viktima eshtw identifikuar si Hajdar Hazizi 74 vjec nga Plyku i Fierit. Pas kryerjes se ekspertizes mesohet se vdekja e 74 vjecarit ka qene natyrale . Ai ka qen duke exur ne rruge dhe i ka rene infarkt

S'KA KOMENTE