Nje tjeter ngjarje rende:Vëllai vret motrën ne Shkoder

Nje tjeter ngjarje rende:Vëllai vret motrën ne Shkoder

1751
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Shkodër këtë mbrëmje.

Vëllai ka vrarë motrën e tij me thikë. Behet me dije se Fabian Vuka ka vrarë të motrën, shtetasen Diana Vuka.

Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës ‘Ndoc Mazi’ në lagjen ‘3 heronjtë’ në Shkodër. 

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e detajeve të situatës tronditëse.

S'KA KOMENTE