Një tjetër i mbytur në bregdet, 59-vjeçari humb jetën në plazhin e...

Një tjetër i mbytur në bregdet, 59-vjeçari humb jetën në plazhin e Velipojës

166
SHPËRNDAJE

Nje tjeter person eshte mbytyr sot ne bregdetin shqiptar. Ngjarja ne fjale eshte regjistruar rreth orës 11:15, në plazhin e Velipojës. Burime zyrtare nga policia bene me dije se behet fjale per shtetasin me inicialet H. H. rreth 59 vjeç, dyshohet se është mbytur në det.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE