Një tjetër aksident ka përgjakur rrugët e vendit sot/Makina përplas për vdekje...

Një tjetër aksident ka përgjakur rrugët e vendit sot/Makina përplas për vdekje këmbësorin

532
SHPËRNDAJE

Një tjetër aksident ka përgjakur rrugët e vendit sot.

Policia bën me dije se Rreth orës 18:40, në aksin rrugor Gjiri i Lalëzit -Manzë, një automjet me drejtues shtetasin R. Sh., ka përplasur këmbësorin shtetasin Sh. V., ku si pasoje e përplasjes ka humbur jetën.

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 18:40, në aksin rrugor Gjiri i Lalëzit -Manzë, një automjet me drejtues shtetasin R. Sh., ka përplasur këmbësorin shtetasin Sh. V., ku si pasoje e përplasjes ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit

S'KA KOMENTE