Një person qëndron i shtrirë në mes të rrugës në Fier, rrezik...

Një person qëndron i shtrirë në mes të rrugës në Fier, rrezik për aksident

837
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur sot në një rrugë në Fier, ku një person është shtrirë në mes të saj ne vendin e quajtur “Vija e ngjales”duke penguar qarkullimin e mjeteve.

Burime bëjnë me dije se personi në fjalë është banor i zonës, dhe dyshohet se është përdorues i alkoolit, ç’ka bën që të humbasë edhe kontrollin e tij.

Ai ka qendruar për disa momente i shtrirë në rrugë, derisa është larguar nga disa drejtues automjetesh.

S'KA KOMENTE