Nisin reshjet e para te bores edhe ne Fier

Nisin reshjet e para te bores edhe ne Fier

390
SHPËRNDAJE

Kane niSur reshjet e para te debores edhe ne Fier . Qyteti dhe zonat perreth kete mbremje jane mbuluar nga nje mjergull dhe nga reshjet e dendura te bores. Temperaturat e motit shkojne ne gati 2 grade nen zero . I njejti fenomen natyror ka ndodhur ne Fier ne shkurt te vitit 2018

S'KA KOMENTE