Ngjarje rende ne Greqi:Dy të rinjë shqiptarë mbajtën peng për 3 ditë...

Ngjarje rende ne Greqi:Dy të rinjë shqiptarë mbajtën peng për 3 ditë dhe përdhunojnë bashkëkombasen e tyre 19-vjeçare

6637
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi me protagonistë sërsh shqiptarë. Dy të rinj të moshës 20 dhe 21 vjeç kanë përdhunuar bashkëkombasen e tyre shqiptare 19-vjeç.

Kjo e fundit kishte njohur një prej shqiptarëve nëpërmjet rrjeteve sociale dhe i kishte shkuar në banesë.

Aty shqiptari ka pasur dhe një shok tjetër bashkëkombas dhe e mbajtën peng 19-vjeçaren për 3 ditë duke e përdhunuar. Madje i jepnin dhe drogë.

Më pas ata e braktisën vajzën në portin e Pireut dhe u arrestuan të shtunën në Mikonos ku kishin shkuar për pushime.

S'KA KOMENTE