Ngjarje rende ne Fier, gruaja me 3 femije plagos bashkejetuesin , arrestohet

Ngjarje rende ne Fier, gruaja me 3 femije plagos bashkejetuesin , arrestohet

4038
SHPËRNDAJE

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne mengjesin e sotem ne lagjen “Liri “ne Fier. Nje grua 33 vjecare me inicialet A,A me 3 femije ka plagosur me mjet preres bashkejetuesin e saj.

Mesohet se A, J ,bashkejetuesi i 33 vjecares ka shkuar ne gjendje te dehur ne banesen e saj dhe pas debatit dhe sherrit situata ka agravuar duke cuar ne konflikt fizik mes tyre dhe me pas gruaja ka goditur bashkejetuesin me mjet preres

Ne vendngjarje ka shkuar policia qe ka arrestuar gruan ndersa bashkejetuesi i saj ka shkuar ne spital ku mesohet se eshte jashte rrezikut per jeten.

S'KA KOMENTE