Ngjarje e rende:Sherr mes 2 vëllezërve,12-vjeçari plagos 17-vjeçarin

Ngjarje e rende:Sherr mes 2 vëllezërve,12-vjeçari plagos 17-vjeçarin

1460
SHPËRNDAJE

Rreth orës 13:30, në rrugën “Hysen Xhura”, janë konfliktuar për motive të dobëta 2 vellëzër me njëri-tjetrin. 

Si pasojë e konfliktit një shtetas i mitur 12 vjeç, ka dëmtuar me mjet prerës vëllain e tij me iniciale S. O., 17 vjeç, i cili u dërgua për ndihmë mjekësore, jashtë rrezikut për jetën. 

Grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjeve.

S'KA KOMENTE