Ngjarje e rëndë pranë Gjykatës,ish-polici plagos me armë gruan

Ngjarje e rëndë pranë Gjykatës,ish-polici plagos me armë gruan

480
SHPËRNDAJE

Të shtëna me armë pranë Gjykatës së Elbasanit, ndërsa një grua ka mbetur e plagosur.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë. 

Nga të dhënate para raportohet se një burrë, ish-polic, ka plagosur me armë gruan. Ndërhyrja në kohë e policisë ka bërë të mundur kapjen dhe prangosjen e autorit.

S'KA KOMENTE