Ngjarje e rende/Një grua hidhet nga pallati bashkë me fëmijën

Ngjarje e rende/Një grua hidhet nga pallati bashkë me fëmijën

820
SHPËRNDAJE

 Një grua hidhet nga pallati bashkë me fëmijën Kanë ndërruar jetë në spitalin e Vlorës nëna dhe fëmija që u hodhën nga kati i pestë i një pallati në lagjen Pavarësia të qytetit të Vlorës

Sot më datë 26.11.2021, rreth orës 12:30, në lagjen “Pavarësia 2″, shtetasja P. M., 34 vjeçe, dyshohet se është hedhur së bashku me fëmijën e saj të mitur K. N., 1 vjeç, nga sheshpushimi i katit të një pallati dhe për pasojë kanë ndërruar jetë. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.”, thuhet ne njoftimin e policise.

S'KA KOMENTE