Ngjarje e rende ne ROSKOVEC,56 vjecari perdhunon 20 vjecaren me aftesi te...

Ngjarje e rende ne ROSKOVEC,56 vjecari perdhunon 20 vjecaren me aftesi te kufizuara duke e lene shtatezene

3184
SHPËRNDAJE

DVP Fier

Specialistët e Sektorit të Krimeve të Rënda në DVP Fier u bë ndalimi i shtetasit P. A., 56 vjeç, banues në Roskovec për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me persona të pazotë për t’u mbrojtur”, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një shtetase 20 vjeçe, e cila është me aftësi të kufizuara dhe nga ekzaminimet rezulton se është shtatzënë.

Materialet i kaluan Prokuorisë, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE