Ngjarje e rende ne Patos , dy te vrare me arme zjarri

Ngjarje e rende ne Patos , dy te vrare me arme zjarri

3639
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Patos, te Fierit.Nje  person ka humbur jetën, dhe një tjetër është plagosur ne Patos te Fierit me pas ai ka vdekur ne spitalin Fier si pasoje e plageve te marra.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi te Poliklinikës ne Patos ndërsa ende nuk dihet per identitetin e viktimave

Burime bëjnë me dije se në zonë janë dëgjuar të shtëna, çka të bën te dyshosh se ka vrasja ka ndodhur me armë zjarri.

S'KA KOMENTE