Ngjarje e rende ne Mallakaster, djali vret babanë e tij

Ngjarje e rende ne Mallakaster, djali vret babanë e tij

6558
SHPËRNDAJE

Mallakastër/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 21:30, në fshatin Greshicë, Mallakastër, shtetasi M. M., 30 vjeç (i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor), ka vrarë me sende të forta babain e tij, shtetasin Q. M., 73 vjeç.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e 30-vjeçarit, i cili është larguar nga vendngjarja.

S'KA KOMENTE