Ngjarje e rende ne Fier/ 31 vjecari vret me arme ish –...

Ngjarje e rende ne Fier/ 31 vjecari vret me arme ish – bashkeshorten ne banesen e ish- vjehrrit

2151
SHPËRNDAJE

Fier/Informacion paraprak

Rreth orës 22:50, në fshatin Zhupan, shtetasi E. M. (B)., 31 vjeç, në banesën e ish-vjehrrit, ka vrarë me armë zjarri ish-bashkëshorten e tij, shtetasen S. B.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe po punojnë për kapjen e autorit dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Janë ngritur pika kontrolli në hyrje-dalje të qytetit dhe vijon krehja e zonës për kapjen e 31-vjeçarit.

S'KA KOMENTE