Ngjarje e rende/I riu vret veten brenda komisariatit të policisë

Ngjarje e rende/I riu vret veten brenda komisariatit të policisë

1486
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë. Një 28-vjeçar, i identifikuar si Ilvi Stameta ka vrarë veten brenda komisariatit të policisë

Mesohet se 28 vjecari ka mbytur veten sot ne ambientet e komisariatit te policisë Kavaje Paraprakisht dyshohet se i riu ka varur veten me lidhësen e këpucëve. 

Arrestimi i tij nga uniformat blu është bërë rreth orës 14:00, ku dyshohej se ishte përfshirë në një vjedhje. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:08. 

Bëhet e ditur se Drejtori i Policisë së Qarkut të Tiranës Florenc Panganika dhe një grup ekspertësh të SHÇBA janë nisur drejt Drejtorisë së Policisë së Kavajës, për të hetuar ngjarjen

S'KA KOMENTE