Ngjarja e rende me dy viktima, policia jep njoftimin per mediat

Ngjarja e rende me dy viktima, policia jep njoftimin per mediat

299
SHPËRNDAJE

Policia e Tiranes ka dale ne nje njoftim per mediat per ngjarjen e rende qe ndodhi sot ne Tirane.

NJOFTIMI I POLICISE
Më datë 30.08.2022, në rrugën “Islam Alla”, dyshohet se si pasojë e një konflikti familjar, shtetasi A. M., dyshohet se ka qëlluar me armë zjarri drejt vëllait të tij shtetasit D. M., 44 vjeç, dhe një shtetaseje tjetër, ende të paidentifikuar, (dyshohet bashkëshortja e shtetasit D. M.) të cilët si pasojë kanë ndërruar jetë.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po vijojnë kontrollin e zonës me qëllim kapjen e autorit. 

Grupi hetimor nën drejtimim e Prokurorisë po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE