Ngacmonte nga telefoni nje vajze nga Patosi, Fier, procedohet 47 vjecari

Ngacmonte nga telefoni nje vajze nga Patosi, Fier, procedohet 47 vjecari

4285
SHPËRNDAJE

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier proceduan penalisht shtetasin Sh. H., 47 vjeç, banues në Patos, pasi ka përndjekur dhe ka ngacmuar në mënyrë të vazhdueshme nëpërmjet telefonit, një shtetase 30 vjeçe.

S'KA KOMENTE