Ngacmoi s***ualisht vajzën e tij të mitur, arrestohet babai 43 vjeçar

Ngacmoi s***ualisht vajzën e tij të mitur, arrestohet babai 43 vjeçar

740
SHPËRNDAJE

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë herë në Tiranë ku një 43 vjeçar akuzohet se ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij të mitur. 

Policia ka bërë ndalimin e shtetasit me iniciale J.D dhe materialet i janë referuar prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i Plotë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 5 bënë ndalimin e shtetasit J. D., 43 vjeç, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij të mitur.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë së Shkallës së Parë të arrethit Gjyqësor Tiranë për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE