Ngacmoi seksualisht vajzen e xhaxhait,Gjykata Fier le ne burg 43 vjecarin

Ngacmoi seksualisht vajzen e xhaxhait,Gjykata Fier le ne burg 43 vjecarin

2789
SHPËRNDAJE

Eshte zhvilluar seanca gjyqesore per caktim mase sigurimi ne ngarkim te shtetasit Arsen Selimi 43 vjec nga Ferma e Clirimit ,i dyshuar per vepren penale Ngacmim seksual me te mitur (mbesen 13 vjecare.)

Ne seance gjyqesore eshte kerkuar caktimi i mases arrest me burg nga Prokurori Hysen Ajasllari,i arrestuari Arsen Selimi nuk e ka pranuar akuzen,ka dhene shpjegime qe e kam mbese dhe e respektoj si vajzen time.

Nga avokat Rudin Bircaj eshte kerkuar masa me e bute ,’Detyrim paraqitje’.Ne fund gjyqtarja Erlanda Agaj ka vendosur caktimin e mases “Arrest me burg “per te arrestuarin Arsen Selimaj.

S'KA KOMENTE