Nga sot hyjnë në fuqi rregullat e reja, MSH ,apel qytetarëve

Nga sot hyjnë në fuqi rregullat e reja, MSH ,apel qytetarëve

467
SHPËRNDAJE

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, me anë të një postimi në “Facebook” shkruan se nga sot hyjnë në fuqi rregullat e reja.

Manastiirliu shprehet se duhet se duhet të bëhemi të gjithë bashkë në betejën për shëndetin.

foto galeri

Postimi i ministres të Shëndetësisë Ogerta Manastirliu:

🔴 #COVID19

Nga sot #rregulla të reja👇 për të kufizuar përhapjen e virusit të rrezikshëm.

⚠️ Të mbrojmë familjet dhe t’i japim një dorë stafeve mjekësore kundër armikut të padukshëm. Të bëhemi bashkë në këtë betejë për shëndetin🤝derisa ta mundim të keqen dhe t’i rikthehemi normalitetit që çdokush dëshiron.

#KufizoKontaktet 🧍🧍🏼‍♂️

S'KA KOMENTE