Nesër dhe pasnesër vaksinimi masiv anti Covid ne Fier dhe gjithe vendin

Nesër dhe pasnesër vaksinimi masiv anti Covid ne Fier dhe gjithe vendin

136
SHPËRNDAJE

Nesër 29 qershor dhe 30 qershor do të jetë ditë e hapur për vaksinimin masiv anti Covid. Mund të vaksinohet të gjithë qytetarët që kanë dëshirë mbi moshën 18 vjeç.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ministria e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu bën me dije se për t’u vaksinuar qytetarët duhet të aplikojnë në e-Albania.

Ndër të tjera ministrja shton se qendrat e vaksinimit do të jenë të hapura nesër dhe pasnesër, nga ora 08:00-20:00.

“Aplikoni në e-Albania për t’u vaksinuar nëse jeni +18 vjeç, më 🗓 29-30 qershor, të cilat do të jenë ditët e hapura të vaksinimit masiv. 

🟢 Qendrat e vaksinimit që do të jenë të hapura nesër dhe pasnesër, nga ora 08:00-20:00” shkruan Manastirliu në postimin e saj.

S'KA KOMENTE