Nëndrejtori dhunon nxënësin , e tërheq zvarrë nga klasa

Nëndrejtori dhunon nxënësin , e tërheq zvarrë nga klasa

260
SHPËRNDAJE

Disa pamje të rënda janë shpërndarë në rrjet. Një nxënës në fshatin Golaj të Hasit është dhunuar nga një person që dyshohet se është nëndrejtori i shkollës. Pamjet e publikuara nga “JOQ” tregojnë momomentin kur nëndrejtori i kap qafën të miturit dhe tenton që ta tërheqë zvarrë nga nga klasa.

Ndërsa i mituri thotë: Ti të më kapësh për veshësh mua?

Nuk dihet ende se për çfarë ka ndodhur ngjarja, por duket qartë nxënësi merret me forcë dhe nxirret nga ora e mësimit.

https://www.instagram.com/p/CiqCLG7vmf3/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

S'KA KOMENTE