Nena ne Fier denoncon ne Polici largimin e vajzes saj 17 vjecare

Nena ne Fier denoncon ne Polici largimin e vajzes saj 17 vjecare

2650
SHPËRNDAJE

Në datën 06.07.2022, në Komisariatin e Policisë Fier, ka bërë kallëzim shtetasja L. K., 44 vjeçe, banuese në Fier, se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vajza e saj 17 vjeçe. Po punohet për gjetjen e 17-vjeçares.
Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

S'KA KOMENTE