Nena gjen te pa jete ne banese trupin e djalit te saj...

Nena gjen te pa jete ne banese trupin e djalit te saj 46 vjecar

743
SHPËRNDAJE

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 19.02.2022, është gjetur i pajetë, në banesë, nga nëna e tij, shtetasi A. A.,46 vjeç , banues në lagjen “24 Maji”, i cili ishte shpallur i humbur më datë 11.02.2022.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE