Ne KZAZ në Fier, një vëzhgues shfaq shenja të Covid 19, pas...

Ne KZAZ në Fier, një vëzhgues shfaq shenja të Covid 19, pas testit të shpejtë rezulton pozitiv

1160
SHPËRNDAJE

Një moment paniku është regjistruar në KZAZ numër 59 në qytetin e Fierit, ku një vëzhgues ka rezultuar pozitiv me Covid 19.

Vezhguesi ka shfaqur simptoma të Covid 19, dhe pas kryerjes së testimit të shpejtë, ai ka rezultuar pozitiv.

Lajmi është konfirmuar dhe nga Drejtoria e Shëndetit Publik në Fi

S'KA KOMENTE