Ne dt 17 Prill ,LSI ne FIER ben ftesen per qytetaret

Ne dt 17 Prill ,LSI ne FIER ben ftesen per qytetaret

307
SHPËRNDAJE

Ne nje postim ne rrjetin social facebook nenkryetarja e LSI dhe kandidate per deputete e Qarkut FIER Kejdi MEHMETAJ ka ftuar anetaresine e kesaj force dhe qytetaret per te marre pjese ne nje takim permbylles te fushates elektorale ne 17 Prill ,ku do te jete edhe kryetarja e LSI MONIKA KRYEMADHI ku do te shpalose programin e LSI dhe prespektiven per ndryshimin pas zgjedhjeve te 25 prillit

S'KA KOMENTE