Në Berat përleshje mes policisë dhe protestuesve, arrestohen disa qytetarë

Në Berat përleshje mes policisë dhe protestuesve, arrestohen disa qytetarë

57
SHPËRNDAJE

Njësoj si në Durrës edhe në Berat ka pasur përplasje mes protestuesve dhe policisë e cila nuk ka lejuar bllokimin e rrugës.

Efektivët e policisë kanë prangosur qytetarët të cilët i kanë shoqëruar për në komisariat.

S'KA KOMENTE