Ndron jete senatori amerikan John McCain

Ndron jete senatori amerikan John McCain

41
SHPËRNDAJE

Ndron jete senatori amerikan John McCain

Senatori amerikan, John McCain, gjashtë herë senator republikan nga Arizona dhe hero i luftës që ka duruar gati gjashtë vjet torturë dhe robëri në burgun famëkeq Hanoi Hilton, ka vdekur në moshën 81-vjeçare.

S'KA KOMENTE