Ndodh ne FIER, nje shtetas i huaj,spektakel mbi litar ne dy brigjet...

Ndodh ne FIER, nje shtetas i huaj,spektakel mbi litar ne dy brigjet e Gjanices ( video)

3792
SHPËRNDAJE

Ne pasditen e sotme në Fier ,një shtetas i huaj ka dhene spektakel mbi një litar te lidhur ne dy brigjet e lumit Gjanica .

Shtetasi i huaj mendohet se është Pakistanez ,ishte i vetëm dhe me anë të një litari të lidhur në të dyja anët e mbrojtëseve të Gjanicës ka marrë për disa minuta vëmendjen e shumë qytetarëve fierakë të cilët po realizonin shëtitjen e mbasdites nëpër qytet.

I veshur me rrobat e trupit dhe pa asnjë mbrojtëse rreth vetes ,për të shmangur çdo rrezik nga veprimet që po ndërmerrte mbi litar ka qëndruar rreth 15 minuta duke dhuruar këtë spektakël akrobacie për të gjithë qytetarët dhe me pas është larguar.

S'KA KOMENTE