Ndiqet penalisht 27 vjecari ne Fier, policia i gjeti nje sasi te...

Ndiqet penalisht 27 vjecari ne Fier, policia i gjeti nje sasi te vogel kanabis

2245
SHPËRNDAJE

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve në DVP Fier referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimi penal për shtetasin A. Xh., 27 vjeç, banues në Darëzezë, Fier, pasi gjatë kontrollit në çantën e tij, shërbimet e Policisë i gjetën dhe sekuestruan një sasi të vogël lënde të dyshuar narkotike cannabis sativa.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshmepr

S'KA KOMENTE