Ndërron jetë një prej të plagosurve ne atentatin ne Milot

Ndërron jetë një prej të plagosurve ne atentatin ne Milot

1366
SHPËRNDAJE

U qëllua në vendin ku iu bë atentati i parë, ndërron jetë një prej të plagosurve 

Ka ndërruar jetë 27 vjeçari Klisman Preçi i cili mbeti i plagosur nga atentati i mbrëmjes së sotme në Milot. Ndërkohë Ylli Brahimi ka mbetur i plagosur dhe është dërguar në spitalin e Traumës ku ndodhet në gjendje të rëndë.

S'KA KOMENTE