Ndërron jetë në moshën 89-vjeçare aktori dhe regjisori i njohur Pirro Mani.

Ndërron jetë në moshën 89-vjeçare aktori dhe regjisori i njohur Pirro Mani.

227
SHPËRNDAJE

Arti në zi! Ndërron jetë në moshën 89-vjeçare aktori dhe regjisori i njohur Pirro Mani. Aktori ka ndërruar jetë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku jetonte prej disa kohësh së bashku me familjen e tij. Pirro Mani është bashkëshorti i aktores, Pavlina Mani.

S'KA KOMENTE