Nderron jete edhe e plagosura tjeter e aksidentit ne Buzmadh, Cakran

Nderron jete edhe e plagosura tjeter e aksidentit ne Buzmadh, Cakran

3342
SHPËRNDAJE

Thellohet bilanci i viktimave nga aksidenti ne Buzmadh te Cakranit ne aksin Levan Tepelene duke e cuar ne 3 numrin e viktimave. Mesohet se ka nderruar jete Fatbardha Lelaj, bashkeshortja e Sokrat Lelaj punonjes i FNSH ,drejtues i automjetit “Ford” qe u perplas me mjetin “Opel Zafira”.Sipas informacionit nga Policia Fier Fatbardha Lelaj 53 vjece nuk i ka mbijetuar plageve te marra nga aksidenti i rende ne Buzmadh te Cakranit.Ajo ishte ne gjendje kome pas aksidentit dhe ka ndruar jete 3 ore pas aksidentit

S'KA KOMENTE