Nderron jete aktori shqiptar ishte prekur nga Covid

Nderron jete aktori shqiptar ishte prekur nga Covid

768
SHPËRNDAJE

Ka ndërruar jetë aktori Valter Gjoni, i cili ishte i prekur nga koronavirusi. Valter Gjoni numëron me dhjetëra role në teatër dhe kinematografi. 

Gjoni ishte drejtor i Protokollit në Bashkinë e Tiranës.

S'KA KOMENTE