Ndalohet nga policia fieraku i kerkuar per “Kanosje”

Ndalohet nga policia fieraku i kerkuar per “Kanosje”

1310
SHPËRNDAJE

Fier

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, ndaluan shtetasin e shpallur në kërkim:

Sh.L, 32 vjeç, banues në Radostinë Vadhizë, Fier.

Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi ishte shpallur në kërkim për veprat penale “Kanosja” dhe “Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armëve dhe municionit luftarak”.

Ku shtetas në datën 24 Shkurt 2019 në fshatin Radostinë Vadhizë, për motive të dobëta ka kanosur me armë zjarri shtetasin E.Ll.

S'KA KOMENTE