Ndahet nga jeta në moshën 81-vjeçare Sherif Merdani

Ndahet nga jeta në moshën 81-vjeçare Sherif Merdani

456
SHPËRNDAJE
Maxresdefault

Ka ndërruar jetë në moshën 81-vjeçare artisti i njohur Sherf Merdani. 

Mësohet se artisti ka ndërruar jetë nga një sëmundje e rëndë. 

Këngëtari Sherif Merdani ka qenë i dënuar politik për disa vite

Pas Festivalit të 11-të ai dhe disa kolegë të tij,përfunduan në burg 

Artisti i merituar Sherif Merdani bëri 16 vite burg

S'KA KOMENTE