Ndahet nga jeta ne moshe te re shefi i komisariatit të...

Ndahet nga jeta ne moshe te re shefi i komisariatit të Policisë në Lushnje

3534
SHPËRNDAJE

Është ndarë nga jeta në moshë të re shefi i komisariatit të Lushnjes Adrian Matani.

Miq të tij, kolegë e shokë nga radhët e policisë se shtetit kanë postuar nëpër rrjetet sociale humbjen e parakohshme nga jeta të kolegut të tyre.

Mësohet se Matani ishte vetëm 45 vjeç dhe dyshohet se ka pësuar infarkt duke darkuar

Edhe pse u dërgua në spitalin Fier nga miqte e tij, ai nuk mundi të jetonte.

Matani prej vitesh ishte pjesë e Policisë së Shtetit, ku kishte ngjitur me radhë dhe shkallët e hirearkisë, ndërsa së fundi ishte shef i komisariatit të Lushnjes.

S'KA KOMENTE