Uji i detit pushton token ne Seman (video)

Uji i detit pushton token ne Seman (video)

123
SHPËRNDAJE

Prej vitesh deti Adriatik ka gelltitur hektare te tere toke sidomos ne pjesen e plazhit te Semanit ne Fier. Edhe pse jemi ne ditet e para te pranveres ne pjesen bregdetare te ketij plazhi duhet te ishte thare uji, po ai vazhdon te jete prezent. Te pakte jane ata qe kane zgjedhur te kalojne ditet e pushimeve apo mbasditet ketu dhe pse natyra eshte e bukur. Vetem disa peshkatare dhe pak te apasionuar pas sportit vinje cdo dite edhe me bicikleta per te kaluar nje dite ndryshe. Plazhi dhe pylli i Semanit eshte zgjidhja me ekonomike per qytetaret e Fierit, vetem 35 minuta larg qytetit.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.