Naftëtarët e Ballshit përfundojnë në komisariat pas potestes kundër shitjes së Uzinës

Naftëtarët e Ballshit përfundojnë në komisariat pas potestes kundër shitjes së Uzinës

502
SHPËRNDAJE

Jane shoqeruar ne polici kete pasdite disa naftetare te ballshit pjesemarres ne protestat e zhvilluara para uzines

Burime nga policia kane thene se nuk jane arrestuar por shoqeruar pasi do te pyeten mbi protesten e organizuar keto dite.

Sipas burimeve te policise naftetaret kur donin te kalonin porten e rafinerise e kane prishur deren dhe kane kundershtuar sherbimi i ruajtjes se uzines .

S'KA KOMENTE