Moti me reshje,përmbyten disa akse në qytetin e Vlorës

Moti me reshje,përmbyten disa akse në qytetin e Vlorës

154
SHPËRNDAJE

Moti i keq me reshje të dendura shiu dhe stuhi ka krijuar problematika edhe në qytetin e Vlorës ku janë përmbytur disa akse të qytetit.

Burime bëjnë me dije se janë krijuar përmbytje në rrugën “Albano” dhe “Romina”, pranë Portit si dhe rrugët e lagjes “24 maj

Dita e sotme problematika te shumta janë raportuar në Lezhë, Gjirokastër dhe kryeqytet ku moti i keq ka krijuar defekte dhe me rrymën elektrike.

S'KA KOMENTE